Westinnhouse Aynalı Takı Dolabı

~HER KADININ HAYALİ~

AYNALI TAKI DOLABI

299 TL
109 TL + Kargo Ücreti 5,9 TL.
7500
191
-:
:
-
 

Westinnhouse Aynalı Takı Dolabı

Artık takılarınızın dağılmasına son!

TAMAMI %100 ELİŞÇİLİĞİ AYNALI TAKI MÜCEVHER VE MAKYAJ DOLABI !
 

Şık ve kullanışlı takı dolabınızla hem makyajınızı tazeleybilir hem de takılarınızı düzenleyebilirsiniz.

 

Tüm aksesuar ve takılarınızı şık ve fonksiyonel bir alanda saklayın. Ön kapağı aynalı takı dolabı odanızdaki tüm dağınıklığı bir araya toplayacak ve ihtiyacınız olan her şeyi düzenli bir biçimde elinizin altında tutacak.

 

İçerisindeki askıları ile aksesuarlarınıza ideal düzeni kazandıracak olan aynalı dolap görenleri şaşırtıyor gösterişli bir aynayken tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

 

 

 

·        145x37x10 cm. ebatlarında.

·         %100 El İşçiği.

·         Ön kapak ayna.

·         Kapak içinde raflar ve kancalar.

·         Yüzük Bölmesinde Özel Kadife Yastik

·         Kadife özel saklama bölmesi.

·         Küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlarınız için ideal.

·         Şık ve fonksiyonel.

·         Kendinden kapanabilen mıknatıslı kapak.

 

Stil sahibi her kadının vazgeçilmez ihtiyaçlarının başında aksesuar ve takılar geliyorsa, aksesuarların ihtiyaç duyduğu en önemli şey de doğru saklama koşullarıdır.

Kadınların hayatına konforlu bir dokunuş sunuyor ve tüm aksesuarlarını estetik ve fonksiyonel bir dünya ile buluşturuyor.

Aynalı mücevher dolabı stiline önem veren tüm kadınların kapısına geliyor.

Aynalı Mücevher Dolabı dayanıklı malzemeden %100 el işçiliği ile üretilen aynalı mücevher dolapları odanıza şıklık katmanın yanı sıra sıra bir dolaptan daha fazlasını sizinle buluşturuyor.

145x37x10 CM boya sahip aynalı dolapların içinde aksesuarlarınızı rahatça sığdırabileceğiniz bir yüzük yastığı ve kancalar bulunuyor. Kutularda, çekmecelerde ya da dolaplarınızın işlevsiz bölmelerinde saklanılan aksesuarların her daim elinin altında bulunmasını ve kolay ulaşabilir olmasını isteyenler için ideal olan aynalı mücevher dolapları odanızın vazgeçilmez mobilyası olmaya aday.

Mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra makyaj ihtiyacını da aynası sayesinde karşılayan mücevher dolabını dilerseniz sevdiklerinize şık bir hediye olarak sunabilir, dilerseniz şıklığınızın koruyucusu olarak odanızın bir köşesinde ona yer açabilirsiniz. Kolay kurulum imkanı Dayanıklı malzeme 145x37x10 CM boya sahip alt rafta her yüzük için ayrı yastık üstte fonksiyonel küpe askıları , Ön kapakta ayna, aynanın arkasındaki kapakta kolye ve bilekliklerin asılması için kancalar %100 el işçiliği, özel üretim Şık ve fonksiyonel Takılarınız, aksesuarlarınız, makyaj malzemeleri ya da güneş gözlükleriniz için ideal.          

 
Her Hakkı Saklıdır © 2014  e-carsimiz.com

www.kalitelimi.com | www.modayorumlar.com | www.modayorumlar.com | https://twitter.com/marcamarcacomtr | http://marcamarca.blogspot.com/ | http://festivallia.blogspot.com/